Hakkımızda

Gözlem Medya Tabela Mersin'da

Mersin Işıklı Tabela

Gözlem Medya Group, Mersin Tabela hizmetleri kapsamında firmamız, Tabela ve Reklamcılık sektöründe 2016 yılından günümüze kaliteli hizmetten ödün vermeden müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

Mersin tabela firmaları alanında Gözlem Medya Group, Tabela ve Reklam sektöründe tecrübeli birikimlerimizle hizmetlerini müşterilerine en iyi şekilde ulaştırmaktadır.

Bunların içerisinde; Seyhan, Çukurova, Yüreğir, Sarıçam, Kozan, Ceyhan bölgelerinde de tabela hizmeti sunmaktadır.

Mersin tabela reklam firmaları olarak aralarında, Gözlem Medya Group günümüz teknoloji cihazlarını kullanarak ışıklı tabela, kutu harf tabela, totem tabela, pleksi tabela, vinil germe tabela, çatı tabelası, kompozit cephe kaplama, folyo baskı ve afiş reklam hizmetleri alanında üretim ve montaj yapmaktadır.

Her türlü özel reklam ihtiyaçlarına çözüm üretmek amacıyla deneyimli kadrosu ile kişiye ve firmaya özel değişik modeller, tasarımlar ve stratejiler geliştirmektedir.

Hizmetlerimizi en iyi şekilde tasarlayarak uzman kadromuzla montajını yapıyoruz. Firmamız, satış sonrası verdiği teknik destek ile de müşteri memnuniyetini daima zirvede tutmayı başarmaktadır.

Vizyon

Vizyonumuz; Şirketlerin ve kurumların tabela reklam ihtiyaçlarını ve reklam hizmetlerini modern, teknolojik ve estetik bir şekilde doğru olarak yansıtmak istemeleri ve bu alanda yetersiz kaldıklarını zaman zaman görüyoruz. Bunun yanı sıra firmamızın başarılı iş projelerine bizi tercih eden müşterilerimiz ile birlikte yaşamak istiyoruz.

Misyon

Misyonumuz; Reklam, dijital baskı alanında müşterilerimizin beklentilerini karşılayarak yenilikçi ve modern çözümler üreterek sektöre yön vermek ve bu alan da bir çok reklam ajanslarınında öncülük edebilmek gayretinde olmak.